pentru ca ghinionul trebuie sa ma viziteze macar o data pe luna.. de ce sa fie aprilie o exceptie? :))
pe scurt o "drumetie" pan` la bacau de pomina.. care pana si in acest moment continua sa`si puna amprenta asupra mea printr`o durere de cap acuta ..
totusi .. ceea ce cu adevarat mi`a atras atentia a fost un colt de strada .. aproape de iesirea din "oras" :)) .. un "CLUB" :
:))
Se pare ca Romania se simte in putere .. Numai in vara vor fi cel putin 3 concerte rock de mare amploare..
Pentru inceput iata datele :
Pe langa acestea am aflat ca vor mai concerta banduri precum Whitesnake, Def Leppard si Judas Priest
[Pentru a afla mai multe informatii click pe data concertului ]
Well.. ieri fu ziua Roxanei Pelin :"> [Camilah pentru apropiati :x :)) ]
noi i`am urat la multi ani .. si dupa ore.. am tras o bautaaaaa :))
Cateva poze aici [click pentru a mari ]

La multi ani Camilah >:D< :*
" Lovita pe trecerea de pietoni, o tanara s-a zbatut intre viata si moarte sub ochii mai multor politisti. Oamenii legii nu au lasat pe nimeni sa se apropie, pentru ca, spun ei, nu stiau cat de rau fusese lovita. Reactia lor i-a revoltat pe trecatori. Tanara a murit la spital. "
[Sursa : Observator - Antena 1]
din nou putem observa cat de ignoranti sunt unii.. [si nu inteleg de ce i`a luat echipajului de la Salvare 20 de minute sa ajunga :-s ]



